Registračné služby

Zamestnanci našej spoločnosti sú odborníci vo svojej oblasti — daňoví poradcovia, profesionálni účtovníci, či špecialisti na sociálne a zdravotné odvody.

Konečný užívateľ výhod

Podnikatelia musia zapísať do obchodného registra konečných užívateľov výhod. Túto povinnosť majú vo všeobecnosti právnické osoby, ktoré sú zapísané v obchodnom registri. Ide teda napríklad o eseročky, akciové spoločnosti ale aj organizačné zložky zahraničných firiem.

Viac

Zápis do Registra partnerov verejného sektora

Plánujete sa zúčastniť verejného obstarávania? Obchodujete so štátom, obcou, VÚC či nejakou ich právnickou osobou, ktorú zriadili? Dostávate dotácie z európskych štrukturálnych či investičných fondov? Ste poskytovateľ zdravotnej starostlivosti? V takom prípade sa musíte registrovať v štátnom Registri partnerov verejného sektora.

Viac

Založenie spoločnosti a zmeny v údajoch

Komunikácia s rôznymi inštitúciami pri zakladaní spoločnosti, či pri uskutočňovaní zmien v existujúcej spoločnosti, je administratívne a časovo náročná. Naša spoločnosť vás od týchto starostí odbremení a celý proces vybaví za vás.

Viac

Založenie neziskovej organizácie

Potrebujete založiť organizáciu neziskového charakteru? Neviete sa rozhodnúť, či by malo ísť o občianske združenie, neziskovú organizáciu alebo nadáciu? Potrebujete informácie ako byť príjemcom 2% dane? S tým všetkým vám vieme pomôcť.

Viac

Ďalšie služby

Pomôžeme vám odbornou asistenciou pri riešení aj ďalších vašich podnikateľských potrieb. Uvedomujeme si, že váš čas je vzácny, preto ponúkame servis „všetko pod jednou strechou“.

Viac
ELTRA
Elektrizace železnic Praha
EOP HOKA
SPEDICA
Vaša lekáreň
HealthCare Technology
bratia.sk