Kariéra v A&T solutions

V spoločnosti A&T solutions dbáme na vysokú kvalitu našich služieb a na profesionálny prístup ku klientom. Sme mladý tím so záujmom o našu prácu, našu profesiu a o neustále vzdelávanie sa v oblasti účtovníctva a daní. Radi medzi sebou uvítame nových kolegov, ktorí chcú na sebe pracovať a ktorým bude záležať na klientoch a na kvalite svojej práce.

Ak chcete pracovať ako účtovník/účtovníčka či asistent daňového poradcu v spoločnosti A&T solutions, napíšte nám, prečo práve vy ste pre nás ten pravý. Váš životopis spolu s motivačným listom môžete zaslať na: kariera@atsolutions.sk.

Do vášho e-mailu, prosím, pripojte nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:

V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby spoločnosť A&T solutions s r.o spracúvala moje osobné údaje uvedené v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Napíšte nám email