Profil spoločnosti

Kvalitné účtovné a daňové riešenia poskytujeme v spoločnosti A&T solutions od roku 2010. Pracujeme pre klientov, ktorí vyžadujú profesionálne jednanie a chcú kvalitne a odborne odvedenú prácu. 

Naše služby klientom sú v rozsahu od príležitostného daňového poradenstva, cez pravidelné poradenstvo, spracovanie daňových priznaní až po kompletný outsourcing účtovníctva, daní a miezd. Naši klienti oceňujú aj rôzne doplnkové ekonomické služby našej spoločnosti, ktoré klientom šetria ich čas a peniaze.

Naša spoločnosť je profesionálna účtovná kancelária a daňový poradca vedený v Slovenskej komore daňových poradcov. Na poskytovanie našich služieb máme uzatvorené poistenie profesijnej zodpovednosti za škodu s poistným limitom 200-tisíc eur v poisťovni Allianz-Slovenská poisťovňa a.s.

V spoločnosti A&T solutions pristupujeme zodpovedne aj voči svetu okolo nás. Pravidelne finančne podporujeme neziskové organizácie Dobrý anjel a Alianciu Fair-Play.

Tiež sme založili naše vlastné občianske združenie Bambulienka, cez ktoré podporujeme a rozvíjame deti. Zároveň sme veľmi hrdí na našu firemnú akciu „Upír“, v rámci ktorej chodia naši zamestnanci niekoľkokrát ročne darovať krv.